Partner w Budownictwie

Uniwersum teraz

Historia spółki Uniwersum jest przykładem na ponadczasową skuteczność pewnych zasad kultury pracy. Hołdując polskiej tradycji rzemieślniczej, reprezentujemy podejście stawiające oczekiwania Klienta w miejsce naszych własnych. Doświadczenia w ten sposób zdobyte przekuliśmy na przestrzeni lat w umiejętność zadbania o potrzeby wszystkich stron zaangażowanych w dany projekt – jest to naszą wizytówką na rynku usług wykończeniowo-budowlanych, gdzie stworzyliśmy docenianą markę specjalizującą się w robotach wykończeniowych.

Mawiamy, że dajemy Klientom najlepsze podłoże pod ich sukces, bo zamówienia na podłogi i posadzki wszelkiego typu i zastosowania realizujemy na najwyższym światowym poziomie. Lista realizacji w tym segmencie obejmuje projekty dla m.in. Skanska S.A. Goldbeck Polska Sp.z o.o., Hochtief Polska Sp.z o.o., Strabag Sp. z o.o. i wielu innnych dużych graczy na rynku robót budowlnych w obszarze Generalnego Wykonawstwa. Jakość naszych usług doceniono na rynkach wielu państw Europy Środkowo-Wschodniej, a satysfakcja i uznanie Inwestorów i Generalnych Wykonawców projektów, do których realizacji zostaliśmy zaproszeni, znalazła oddźwięk w postaci prestiżowego „Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej” Dun&Bradstreet Poland, Złotej Statuetki w plebiscycie „Wielka Mała Firma” czy na przykład „Gazeli Biznesu”.

Uniwersum jutro

Ciężką pracą stworzyliśmy w ćwierć wieku solidny fundament, którego struktura opiera się na prostych zasadach generujących wzajemną satysfakcję Klienta i Uniwersum. Stworzyliśmy fundament, który nigdy nas nie zawiódł, a co ważniejsze – nigdy nie zawiódł naszych Klientów. Wzbogacamy systematycznie naszą ofertę, doskonaląc warsztat i wprowadzając standardy znane jedynie wśród potentatów branży. Doprowadzamy opanowanie mnogich technologii do perfekcji, by dotrzymać kroku zmieniającej się rzeczywistości rynkowej. Wkładamy ogrom pracy i poświęcamy wiele – wspólnie, jak i z osobna – by rozwinąć się w markę wyprzedzaną jedynie przez jej dobrą opinię. Jesteśmy gotowi, by stawiać kolejne kroki. 

Spółka Uniwersum – w oparciu o dotychczasowe realizacje tego kalibru - z dumą pragnie poinformować, że dysponuje niezbędnym potencjałem do podjęcia zadań z zakresu GENERALNEGO WYKONASTWA ROBÓT WYKOŃCZENIOWO BUDOWLANYCH przy inwestycjach na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej. Wszelkie pytania prosimy kierować do centrali firmy, pod numer telefonu 41 345 48 74. Informacje dotyczące rozszerzonej działalności znajdują się również w dziale OFERTA. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.