Wybrane z całej Europy

Copernicus Port Wrocław

Wrocław , Polska

Nasza firma brała udział w realizacji strategicznego obiektu dla powodzenia turnieju UEFA EURO 2012.

Projekt terminalu został wykonany przez pracownię JSK Architekci. Najbardziej charakterystycznym elementem terminalu jest dach o powierzchni 20 000 m2. Kubatura budynku to ponad 300 000 m3. Na 4 piętrach znajduje się 12 gate-ów, 22 stanowiska odprawy biletowo-bagażowej Lotnisko może obsłużyć rocznie o ponad 3,5 mln pasażerów więcej niż przed rozbudową. Terminal będzie w stanie obsłużyć nawet 36 operacji lotniczych na godzinę, co jest bardzo istotne, bo siatka połączeń z Wrocławia stale się rozrasta. 

Montaż wykładziny w rękawach lotniczych to jeden z zakresów robót na tym obiekcie. Układanie wykładzin na podłożach stalowych wymaga profesjalnego postępowania. Technoligie dostarczyła firma UZIN.

Cinema City Constanta

Constanta, Rumunia

Nasza firma zrealizowała projekt zespołu kinowego Maritimo Shopping Center Constanta. Cinema City International jest jedną z największych grup na rynku rozrywki w Europie i Izraelu.  Firma dysponuje  96 mulipleksami z 909 ekranami w 7 krajach.

Constanta to miasto położone na wybrzeżu morza Czarnego. W skład kompleksu wchodzi 8 sal kinowych.  Liczba miejsc przeznaczonych dla widzów sięga blisko 2000.

Zakres prac na tym obiekcie obejmował między innymi:

 • podłoża pod posadzki
 • posadzki dywanowe (wełniane, tkane)
 • posadzki PCV
 • podłogi drewniane 
 • montaż drzwi
 • oświetlenie przeszkodowe 
 • dostarczenie mebli specjalistycznych  

Cinema City 4DX, Novy Smichov

Praga, Czech Republic

Na przełomie maja i czerwca bieżącego roku nasz zespół zakończył projekt przebudowy istniejącej sali kinowej na potrzeby kina 4DX. Sala kinowa Cinema City 4DX Novy Smichov w Pradze jest pierwszym tego typu obiektem w Czechach.

4DX to rewolucyjna technologia kinowa, która dzięki zastosowaniu niezwykłych efektów, oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów. Dzięki zastosowaniu tej technologii fizycznie odczuwamy efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i zapachy. W filmach 3D zastosowano aż 24 rodzaje dostępnych, dodatkowych efektów specjalnych.

"Nowoczesny system projekcji filmów 3D na srebrnym ekranie Cinema City zapewni publiczności krystalicznie czysty obraz, absolutne doświadczenia filmowe i niezapomniane emocje.

Sala kinowa Škoda 4DX wyposażona jest w zaawansowany technologicznie system ruchomych foteli, zsynchronizowanych z toczącą się na ekranie akcją największych hitów filmowych. Wszystko to potęguje wrażenia i odczuwane przez widownię filmowe emocje."


Nadszedł czas, by doświadczenie filmowe nabrało nowego znaczenia. Każdy aktywny fotel w sali Škoda 4DX™ porusza się w trzech płaszczyznach: wznoszącej, falującej i kołyszącej. Dzięki efektom specjalnym umieszczonym w aktywnych fotelach połączonym z dyszami imitującymi ruch powietrza, rozpylonymi kroplami wody, powietrzem muskającymi plecy i nogi, widz może zanurzyć się w filmie i stać się uczestnikiem toczącej się na ekranie akcji.

Aktywne fotele poruszają się we wszystkich kierunkach. Specjalne dyfuzory rozpylające wodę urealniają filmowe sceny. Nowoczesny system nawiewu muska szyję podmuchem wiatru. Niezwykłym uzupełnieniem wrażeń jest system emisji zapachów. Specjalne lampy wysyłają przeszywające ciemność błyski piorunów.Źródło: http://www.cinemacity.pl

Corning - Fabryka światłowodów

Stryków , Polska

W centrum logistycznym Tulipan Park w Strykowie braliśmy idział w realizacji prestiżowego projektu; fabryki światłowodów dla firmy Corning.

 • Ze względu na specyfikę produkcji światłowodów wykonaliśmy 15 000 m2 posadzki epoksydowej.
 • podłoża jastychowe 
 • posadzki z linoleum 
 • posadzki PCV  

Cinema City Arad Galleria

Arad, Rumunia

Zrealizowaliśmy projekt zespołu kinowego w centrum handlwym Galleria Arad

Cinema City w miejście Arad to kompleks w skład ,którego wchodzi 8 sal kinowych.

Zakres prac na tym obiekcie obejmował:

 • podłoża pod posadzki
 • posadzki dywanowe (wełnianie, tkane)
 • posadzki PCV
 • podłogi drewniane 
 • oświetlenie przeszkodowe 
 • montaż mebli specjalistycznych 

Cinema City Imax Cotroceni

Bukareszt, Rumunia

Nasza firma zrealizowała projekt zespołu kinowego Cinema City Cotroceni w Bukareszcie. Cinema City International jest jedną z największych grup na rynku rozrywki w Europie i Izraelu.  Firma dysponuje  96 mulipleksami z 909 ekranami w 7 krajach.

Multipleks jest cześcią centrum handlowego AFI Palace Cotroceni znajdującego się w samym centrum stolicy.  Cinema City Cotroceni to kompleks w skład ,którego wchodzi 20 sal kinowych oraz trójwymiarowe kino IMAX. Liczba miejsc przeznaczonych dla widzów sięga blisko 4000.

W ciągu sześciu miesięcy zreazliwoliśmy wszystkie prace dotyczące architektury obiektu. Zakres prac na tym obiektcie obejmował generalnie wykonawstwo wszystkich robót wykończeniowych, wraz ze ścianami działowymi.

Fabryka Leków CPL LEK

Stryków , Polska

Zrealizowaliśmy projekt dla firmy  Lek (Sandoz). W naszym zakresie robót to instalacja posadzki PCV Conductive. Wykonaliśmy ponad 3500 m2 podłóg w wysoce wyspecjalozowaniej fabryce leków. Za naszą współprace zostaliśmy wyróżnieni przez Inwestora za wielki wkład w budowę Centrum Produkcyjno Logistycznego Lek Stryków.

Nokia - fabryka

Clui - Napoca, Rumunia

Wspólnie z Partnerami braliśmy udział w presitiżowej realizacji fabryki dla czołowego producenta telefonów komórkowych NOKIA. Nasz zakres robót obejmował:

 • posadzki PCV
 • posadzki z linoleum
 • posadzki z wykładziny dywanowej
 • posadzki epoksydowe
 • podłoga podniesiona(techniczna)